Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

27-28 квітня, вперше до Умані завітала міжнародна команда представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з презентацією молодіжного проектуU-Report. Презентували проект у трьох навчальних закладах міста. 

Наше місто енергійне та  молоде. Має багато вищих навчальних закладів. В Умані навчаються і проживають понад 17 тисяч студентів. Спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, в нас виникла ідея реалізувати локальне опитування лише для уманської молоді, яка матиме окрему базу опитувань. Щоб приєднатися до уманського опитування від проекту U-Report, потрібно надіслати слово "Умань" на номер 4224.

Хочу закликати всю молодь приєднатися до уманського опитування від проекту U-Report! Представники проекту U-Report будуть складати спеціальні запитання лише для уманської молоді. Якщо ви маєте бажання запитати про щось уманську молодь, я з великим задоволенням зможу вам в цьому допомогти.   Надсилайте запитання на мою електронну адресу чи повідомлення в соціальних мережах, а я передам всі ваші запитання представникам проекту U-Report. Хотів би зазначити, що  результати опитування буде представлене  органам місцевого самоврядування, отож вони  знатимуть наші з вами проблеми!

Долучайся до уманського опитування від проекту U-Report надіславши безкоштовне смс із словом "Умань"на номер 4224. 

Майте свою точку зору!

Дмитро Міхайліс, експерт Молодіжного комітету проекту U-Report від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ДОВІДКА: 

Міжнародна організація Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) започаткувала компанію опитувань молоді в 18 країнах світу, серед них і наша держава. Чимало знаменитостей долучилися до проектів міжнародної організації. Проект U-Report підтримує Девід Бекхемяк Посол доброї волі ЮНІСЕФ. Зокрема, у вересні він презентував результати опитувань,а також особисті питання U-репортерів, на Генеральній асамблеї ООН. Таким чином молодь поділилася своїми думками з глобальними лідерами і була почута!

Україна стала 18-ою країною світу, яка матиме можливість дослухатися до думки молоді. Механізм опитування думок надзвичайно простий та безкоштовний. Приєднатися до U-Report можна надіславши слово "старт" на номер 4224.

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Дмитро Крижановський  відзняв відеохроніку своєї подорожі автостопом по Туреччині. Разом із другом він почав свій двотижневий піший маршрут Південним узбережжям Туреччини.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

«Домашнее животное должно быть тихим, спокойным и не приносить хлопот хозяину. Вот, например, чучело совы…»

Мене нещодавно запитали «Чи можуть люди змінюватися?». Типу, в мене товариш занадто легковажний по життю чи є можливість того, що він зміниться коли-небудь і стане серйознішим? Питання на перший погляд легке (якщо в нього не вникати) і думається мені, що у кожного, хто читає цю статтю є своя версія відповіді, яка прийшла одразу на думку.

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Я боюся грози. Власне, не стільки грюкоту, а блискавки. І це, скажу вам, не жіночі витребеньки, а цілком виправданий страх.

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

На початку квітня я, Дмитро Крижановський, разом зі своїм колегою Андрієм вирушили в чергову мандрівочку. Ми долетіли найдешевшим рейсом до Стамбулу, звідки далі автостопом проїхали 850 км на південь країни. Туди нас манила одна із перлин казкової Туреччини - один із найцікавіших пішохідних маршрутів Світу - Лікійська стежка, що простягається узбережжям Середземного моря на 500 км від містечка Фетіє до Анталії.

Сторінка 1 із 3
http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/