П'ятниця, 22 квітня 2016 12:10

"Якщо ви хочете, щоб біля вас був принц, задумайтеся, чи принц захоче бути поруч з вами…" - психолог Анна Якименко

Автор Анна Якименко
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Досить часто останнім часом я чую слова «Мені так важко самому (самій)», «Я так хочу, щоб поруч була людина, яка…. І тоді зникнуть всі мої проблеми», «Мені потрібна вона (він), щоб жити щасливо.», «Потрібна опора.», «Я так заплутався(лася), а вона (він) не розуміє мене…». Я сама ще зовсім нещодавно могла дозволити собі ось таким чином перекладати відповідальність за своє життя на іншу людину. Адже це насправді перенесення відповідальності.

Без сумніву ВСІ ми хочемо мати кохану людину, що буде з нами і в горі, і в радості, надійних друзів, які постійно підставлятимуть плече, рідних, які вирішуватимуть деякі питання. Але якщо при цьому людина просто сидить і чекає, що все це «звалиться їй на голову», що все вирішиться, якщо буде підтримка, що хтось має зрозуміти її, якщо вона сама себе не зовсім розуміє, то ЦЕ ПРЯМЕ ПЕРЕНЕСЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за своє життя на кого-небудь тільки не на себе.

Фраза «МЕНЕ МАЮТЬ ЛЮБИТИ ТАКОЮ, ЯК Я Є» дає деяким людям зелений сигнал для того, щоб НЕ ПРАЦЮВАТИ НАД СОБОЮ. Сидіти на «печі» і чекати, коли ж прийде той «покупець», який є для кожної (кожного).

В голову прийшла метафора «Якщо ви маєте бажання красиво злагоджено пристрасно танцювати із іншими людьми, спочатку потрібно навчитися це робити із собою. Чим легший буде ваш власний танець, тим вільнішим він буде в дуеті...».

Зрозуміти свої бажання, пізнати свої ресурси та сили, навчитися спочатку міцно та впевнено стояти на власних ногах (і мова зараз не про матеріальне забезпечення, як буквально розуміють деякі жінки), а вже потім думати про «здоровий танець» з іншими.

Ми запрошуємо вас, любі дівчата, не боятися почати роботу над собою. Це цікаво, це захопливо, це інтригуюче і пізнавально. Жіноча група «Всесвіт на ім’я Жінка» з радістю поділиться з вами своїми секретами радості та спокою. Чекаємо вас 12 травня в Психолічній Студії міста Умань.

Попередній запис за номерами: (063) 850 74 23, (096) 698 61 49. Анна.

Оголошення

Прочитано 792 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/