П'ятниця, 06 травня 2016 12:14

Тільки молодь, яка не заангажована старою системою, зможе змінити Умань – Дмитро Міхайліс

Автор Дмитро Міхайліс
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Мені не байдуже де я живу. Я маю свою точку зору, погляди і переконання. Тому питання щодо розвитку міста виникають самі собою і я намагаюсь на них знайти відповіді. В інтернеті знайшов проект, який на конкурсній основі відбирав молодих активних громадян з України, Білорусії та Молдови для того, щоб познайомитися із змінами в Польщі, які відбулися за останні 25 років.

Я зрозумів, це саме те, що мені потрібно, бо місто Умань завжди було європейським, кожен свідомий уманчанин бачить перспективу розвитку свого міста - ці фактори стали ключовими в моєму мотиваційному листі до проекту «Study Visit in Gdynia». 

14 перспективних молодих людей, які мають досвід роботи в різних сферах громадської діяльності, були відібрані для участі в проекті. Серед них 8 учасників з України, 3- з Білорусії, 3 – з Молдови. Нас об’єднала одна мета – перейняти досвід трансформації Польщі. Завдяки навчальному візиту я познайомився з багатьма цікавими людьми з якими і надалі планую підтримувати зв’язки. 

Проект «Study Visit in Gdynia» має на меті сприяння демократичним процесам і заохочення до громадської активності в країнах учасників проекту. Думаю, доречно покладати надії саме на молоде покоління, адже через деякий час розумові інвестиції молоді почнуть впливати на розвиток держав. Ми одне з небагатьох поколінь, на долю яких випали історичні виклики. Ми маємо їх правильно прийняти і гідно вистояти. 

Приклад Польщі є яскравим, показовим, вартим вивчення. Я мав можливість стати добре обізнаним із завданнями, викликами та діяльністю трьох секторів у Польщі: місцевим урядуванням, неурядовими організаціями і малим бізнесом. Даний навчальний візит є також можливістю отримати уявлення про Польську освітню систему і побачити програми Європейського союзу на прикладі Приморського воєводства в Польщі. Це було досягнуто завдяки зустрічам і відкритим форумам з представниками медіа, політиками, місцевими активістами і студентами. Кінцевою метою «Навчального візиту до Гдині» є сприяння демократичним процесам і заохочення до громадської активності в Україні, Білорусі, Молдові.

Однак кожна країна має свій шлях розвитку. Тому, якщо ми прагнемо бути європейською державою, то люди з європейськими цінностями мають керувати нею. Сучасна молодь не заангажована старою системою, тому їй під силу зробити зміни. Сертифікати, які засвідчили нашу участь у проекті дають можливість робити впевненіші кроки в своїй громадській діяльності, перейти на інший рівень та започатковувати зміни.

Побувавши в Польщі я зрозумів, що основною метою розумного управління держави є створення сильного громадянського суспільства. А свідоме громадянське суспільство має створити успішну державу. 

K 7DmR99ozcCFq6SzJrYWQ

 

Прочитано 592 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/