Четвер, 19 травня 2016 18:13

Автостопом по Туречинні (частина ІІ): уманчанин відзняв відеохроніку своєї подорожі

Автор Вікторія Михайлюк
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Дмитро Крижановський  відзняв відеохроніку своєї подорожі автостопом по Туреччині. Разом із другом він почав свій двотижневий піший маршрут Південним узбережжям Туреччини.

У першій частині відеоподорожі вони прилетіли найдешевшим рейсом зі Львова до Стамбула,  де завдяки  Couchsurfing зупинилися на ніч у місцевого сирійця. Наступного дня вони подалися на трасу звідки планували подолати 850 км з півночі на південь країни. В результаті у Стамбулі їх "прошманали" поліцейські, і вони далі без проблем автостопом проїхали триста кілометрів. А потім застрягли на трасі і мусили заночувати на узбічі.

У другій частині хлопці все таки доїдуть  до Лікійської стежки. Вони покажуть деякі особливості формату такої подорожі. А саме як і чим вони харчувалися, де милися, і кого зупиняли.

 

Нагадаємо, що на початку квітня  Дмитро Крижановський разом зі своїм колегою Андрієм вирушили в чергову мандрівочку. Вони долетіли найдешевшим рейсом до Стамбулу, звідки далі автостопом проїхали 850 км на південь країни. Туди їх манила одна із перлин казкової Туреччини - один із найцікавіших пішохідних маршрутів Світу - Лікійська стежка, що простягається узбережжям Середземного моря на 500 км від містечка Фетіє до Анталії.

Прочитано 878 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/