Четвер, 30 червня 2016 12:33

"Міжнародний проект U-Report проведе опитування уманської молоді" - Дмитро Міхайліс

Автор Дмитро Міхайліс
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

27-28 квітня, вперше до Умані завітала міжнародна команда представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з презентацією молодіжного проектуU-Report. Презентували проект у трьох навчальних закладах міста. 

Наше місто енергійне та  молоде. Має багато вищих навчальних закладів. В Умані навчаються і проживають понад 17 тисяч студентів. Спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, в нас виникла ідея реалізувати локальне опитування лише для уманської молоді, яка матиме окрему базу опитувань. Щоб приєднатися до уманського опитування від проекту U-Report, потрібно надіслати слово "Умань" на номер 4224.

Хочу закликати всю молодь приєднатися до уманського опитування від проекту U-Report! Представники проекту U-Report будуть складати спеціальні запитання лише для уманської молоді. Якщо ви маєте бажання запитати про щось уманську молодь, я з великим задоволенням зможу вам в цьому допомогти.   Надсилайте запитання на мою електронну адресу чи повідомлення в соціальних мережах, а я передам всі ваші запитання представникам проекту U-Report. Хотів би зазначити, що  результати опитування буде представлене  органам місцевого самоврядування, отож вони  знатимуть наші з вами проблеми!

Долучайся до уманського опитування від проекту U-Report надіславши безкоштовне смс із словом "Умань"на номер 4224. 

Майте свою точку зору!

Дмитро Міхайліс, експерт Молодіжного комітету проекту U-Report від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ДОВІДКА: 

Міжнародна організація Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) започаткувала компанію опитувань молоді в 18 країнах світу, серед них і наша держава. Чимало знаменитостей долучилися до проектів міжнародної організації. Проект U-Report підтримує Девід Бекхемяк Посол доброї волі ЮНІСЕФ. Зокрема, у вересні він презентував результати опитувань,а також особисті питання U-репортерів, на Генеральній асамблеї ООН. Таким чином молодь поділилася своїми думками з глобальними лідерами і була почута!

Україна стала 18-ою країною світу, яка матиме можливість дослухатися до думки молоді. Механізм опитування думок надзвичайно простий та безкоштовний. Приєднатися до U-Report можна надіславши слово "старт" на номер 4224.

Прочитано 605 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/