ВІКТОР КУМАНОВСЬКИЙ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

kymanovskuiДата та місце народження: 39 років, м. Умань.

Дата та місце загибелі: 7 серпня 2014 р.

Звання: Рядовий.

Загинув під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» (сектор «Д») на з’єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Українські герої з боями вийшли в район Савур-Могили та Амвросіївки. Прорив тривав три доби.

Уманчанин Віктор Кумановський, якого вважали зниклим безвісти, загинув на Сході. Про це “Вконтакте” повідомила донька загиблого. Раніше Анастасія шукала свого тата, проте пізніше опублікувала світлину зі свічкою зі словами “Мій татусь – Герой”.

Віктор Кумановський був мобілізований. Спочатку його відправили до міста Черкас на навчання, а потім у зону проведення АТО. Останній місяць провів у Луганській області. На початку серпня Черкащину сколихнула звістка про те, що чоловік – загинув. Утім при впізнанні тіла з’ясувалося, що в труні лежало тіло іншого чоловіка. Рідні до останнього вірили, що чоловіку вдалося вижити.

Коли Віктор потрапив в зону АТО, періодично виходив на зв’язок з дружиною, проте місць, в яких перебував, ніколи не називав. Двоє дітей залишилося без батька...

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/