Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як перетворити мрію на мету, а мету - на реальність, знає власник РСК «Амарант» Юрій Дробілко. Він розповів, навіщо в невеликому місті відкривати розважально-спортивний комплекс, де взяти натхнення на сміливі ідеї та як зібрати команду однодумців.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Навіщо середньому агробізнесу вкладати в соціальну сферу? Agravery.com в рамках проекту «АгроМСБ» спілкуватиметься про це з фермерами, пише Agravery.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Із кожним роком все більше уманчан відправляються закордон у пошуках кращої роботи. Звертаються до фірм або ж самостійно шукають місце працевлаштування. Проте нерідко потрапляють у руки аферистів. У наслідок чого залишаються і без коштів, і без роботи, а інколи й без змоги повернутися додому. Як правильно вибрати добросовісного роботодавця та до якої країни краще їхати на заробітки, розповів нашим читачам директор ТОВ «Євроцентр – Україна» Олександр Оськін.

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/