Середа, 10 серпня 2016 17:13

Юрій Дробілко: «Щоб бути здоровим, рецепт один — слідувати здоровому способу життя»

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як перетворити мрію на мету, а мету - на реальність, знає власник РСК «Амарант» Юрій Дробілко. Він розповів, навіщо в невеликому місті відкривати розважально-спортивний комплекс, де взяти натхнення на сміливі ідеї та як зібрати команду однодумців.

— Юрію, чому саме розважально-спортивний комплекс, а не, скажімо, ресторан чи піцерія?

— Головною рушійною силою для мене стали рідне місто та родина. Моя сім’я дуже активна, ми любимо відпочивати разом, але раніше постійно зіштовхувалися з проблемою, що в Умані немає куди піти з дітьми. Ми тоді мріяли про те, що було б добре, якби в Умані був комплекс, де кожна родина могла б відпочивати разом, а кожен, хто цікавиться спортом, міг комфортно і безпечно тренуватися. Відчував, що потрібно якимось чином покращити ситуацію в рідному місті. Обрав нішу розвитку та популяризації здорового способу життя — здорове харчування, спорт, корисне проведення часу. У мене чітке переконання, що в кожної людини є свій талант, своя природа. Але якщо людина по своїй природі зайнята та ще в тому місці, де народилася, тоді вона має величезну підтримку і допомогу. Поважаю тих підприємців, які попри складні часи продовжують розвивати Умань. Це такий здоровий патріотизм.

— В якому році ви прийняли рішення створювати комплекс?

— У 2011-му. Святкували наше з дружиною весілля. Запросили більше 200 друзів. Було вегетаріанське меню і повне табу на алкоголь. Тоді всі розважалися та веселилися без шкоди для здоров’я. Гості до тепер кажуть, що це було одне із найвеселіших весіль. Ми всі були щасливі. Тоді я зрозумів, що це працює. Головне — цікава програма. З того часу ідея почала вимальовуватися чіткіше. В результаті сформувалася цілісна картина, як можна поєднати розваги, спорт та відпочинок родиною. Ми до дрібниць продумували кожну зону: що має бути у спортивній, що в розважальній, яким має бути кафе, якими дитячі розваги. Як результат, маємо боулінг, літературне кафе, ролердром, канатне містечко, джунгліленд, спортивні, танцювальні та боксерські зали.

— Звідки черпали натхнення, хто допомагав з порадами?

— Відвідуючи бізнес-тренінги, навчаючись та займаючись саморозвитком, я розвив ідею створення саме такого розважально-спортивного комплексу. Зрештою, аналізуючи своє життя, я зрозумів, що потрібно робити те, що дійсно необхідне людям, корисне для них. І це єдиний напрям, у який ми маємо вкладати всі свої сили. Усі ми живемо в цьому світі, щоб робити його кращим.

— Чому «Амарант»?

— Над назвою працювала вся команда. Кожен пропонував варіант, презентував його. Потім було голосування, обговорення, роздуми. Так ми провели кілька зустрічей і ні до чого не дійшли. Однією з пропозицій було назвати комплекс «Амріта», що означає «напій безсмертя». Але «Амріта» — жіночого роду, а комплекс — чоловічного, тому назва мала бути відповідною. Коли почали дивитися склад цього напою, то побачили, що до нього входить амарант. Назва цієї рослини походить від грецького «амарантос», що перекладається, як «нев'янучий квітка». Коли ми прочитали про неї, зрозуміли, що вона оздоровлює людину. Тому ця назва нам ідеально підійшла. Адже наш комплекс створений для того, аби люди тут ставали здоровішими та щасливішими.

Довідка

Амарант(щириця).Серед слов’янських назв найпоширеніше - «щириця». Поширена в Україні, Білорусі, Молдові, в європейській частині Росії. Росте на городах, баштанах, садах, на сміттєвих місцях, на пустирях, уздовж доріг. Занесено з Північної Америки.

Висушений амарант може зберігати форму протягом 3-4 місяців, тому нерідко його сушать на зимовий час. За це в народі амарант прозвали «зимовим другом людини». Амарант є харчовим продуктом, його масло і пророщені насінини мають корисні властивості для здоров'я. В часи Петра І амарант було заборонено вирощувати і вживати амарантний хліб, який був раніше основною їжею слов’янської людини. Існує версія, що саме ця заборона призвела до скорочення тривалості життя, адже амарант дарував довголіття. США, Індія, Китай, Японія та ін. країни і нині вирощують амарант. Цей продуктвходить в десятки найменувань овочевих, кондитерських та хлібних виробів. «Амарант — джерело рослинного білка вищої якості — добре збалансованого, легко засвоюється, однаково придатного на корм худобі і в їжу людини» — так писав ще в 1990 році доктор хімічних наук Ю. Чирков в журналі «Наука і життя».

— Яка місія РСК «Амарант»?

— Наша місія — здорове тілом та духом суспільство. «Амарант» створює умови, в яких відвідувач потрапляє в середовище здорового способу життя, здорового дозвілля і тим самим приймає для себе корисні здорові звички. Щоб бути здоровим, рецепт тільки один — слідувати здоровому способу життя. Всі наче це розуміють, але насправді слідувати цьому не просто... Але тепер завдяки «Амаранту» все змінилося. Вести здоровий спосіб життя, проводити дозвілля весело і без шкоди для здоров’я не лише просто, а й модно.

Уманчани — дуже привітні та відкриті. Помітив: у нашому місті живе унікальна молодь, талановита, креативна та допитлива. Молоді люди прагнуть змінити не тільки себе, а й світ, у якому живуть. Вони сповненні мрій та рішучості для їх втілення. От саме таку молодь треба підтримувати, адже за ними нові звершення та цікаві відкриття. Таку молодь треба підтримувати, стимулювати. Це також одне з завдань нашого комплексу.

Наш лозунг: «Живи здорового + розважайся здорово + тренуйся здорового + святкуй здорово + харчуйся здорово». Все разом — «"Амарант" — живи здорово». Здорово включає в себе дві речі: екологічну (корисне для здоров’я) і емоційну (весело та цікаво).

— Розкажіть про команду.

— Основою нашої команди є талановиті люди, з якими я знайомий досить довго, мав досвід співпраці в інших успішних проектах. У команді «Амарант» об’єднані люди, які задіяні та працюють по своїй природі, кожен до своїх здібностей. Ми не тільки всі разом працюємо, ми відпочиваємо, навчаємось та розвиваємось також разом. Нові члени команди «Амарант» бачать гарний приклад для слідування, їм показують, що означає бути позитивними та відкритими, професійними та відповідальними. Можу щиро сказати, що мені пощастило працювати з такою командою.

— Які плани на 2016 рік?

— Розвиватися та дарувати уманчанам і гостям міста ще більше цікавих занять і розваг. Ми додаємо нові оздоровчі спортивні зони у комплексі. Нещодавно відкрили залу з настільного тенісу. Планується відкриття римської парної з оздоровчими процедурами, зали з татамі, де матимуть можливість займатися прихильники східних єдиноборств. Влітку на вулиці працює парк розваг для дітей та дорослих, літнє кафе.

Нові опції «Амаранту» ідуть завдяки інвестиціям. І добре, що знаходяться люди, які готові допомагати створювати хороший розважально-спортивний комплекс.. Адже через РСК «Амарант» людина інвестує у власне здоров’я. Варто підкреслити що в розвиток комплексу вкладають і самі відвідувачі, адже все, що заробляє «Амарант», ми продовжуємо вкладати в здоровий спосіб життя та його популяризацію.

До речі, якщо хтось з підприємців хоче інвестувати, то долучайтесь до нас, у нас є достатньо ідей подальшого розвитку комплексу.

— Останнім часом, окрім підприємницької діяльності, Ви активно займаєтеся волонтерством та благодійністю. Розкажіть про ці аспекти Вашого життя.

— Я вважаю, що людина має не лише отримувати щось від життя, а й віддавати. І як це не звучало б для когось пафосно, але я в це вірю, такі мої принципи. Чим більше матиму можливостей допомагати, тим більше це робитиму. Коли ти бачиш щасливі очі малечі з дитячого будинку, то охоплюють такі емоції, що важко передати. Це зворушує до сліз. Зараз у нас кілька благодійних проектів. Так, вже більше року діє акція «Радіє дитина — цвіте Україна!» В її рамках дітки з місцевого притулку щомісяця приїжджають в комплекс, де на них чекає насичена програма: ролердром, боулінг, бокс, танці. А для найменших — джунгліленд. Після такого активного відпочинку дітки обідають в кафе. Для дітей — це «вау-ефект». Вони не очікують такого. Для них це важливо. Зараз ми приймаємо 40 дітей. Потенціал РСК «Амарант» вистачає щоб прийняти і 300, і 400 дітлахів. Проте фінансові можливості в нас обмежені. Мені дуже приємно, що зараз з’явилися небайдужі підприємці, які допомагають продовжувати цю акцію. Якщо бажаючих допомогти буде більше, то ми б могли приймати щомісяця до 500 діток. Також «Амарант» долучився до соціального проекту «Місто творять люди! Долучайся!» Зараз під опікою проекту — близько 40 стареньких. Щотижня команда проекту та волонтери розносять літнім людям, інвалідам пакети з корисними, але для більшості з них дорогим продуктами: сиром, сметаною тощо. В межах проекту заплановано проведення сезонних заходів під назвою «Свято нашого двору», в яких участь буде брати і наша команда. Ми зробили старт у цьому напрямі і збираємось продовжувати.

— Що б ви побажали читачам?

— Є такий один цікавий факт: за результатами дослідження життя успішних людей вчені встановили, що у 90% відсотків досліджених однакові звички та вподобання. Усі вони займаються спортом та саморозвитком, вживають чисту воду та здорові корисні продукти харчування, багато читають. Успіх, здоров’я, щастя та достаток — мають стати нормою для кожного! Кожен повинен взяти відповідальність за власний фізичний, психологічний, розумовий та духовний розвиток. Тому хочу побажати усім бути свідомими у виборі, де і як проводити час.

Прочитано 528 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/