Вікторія Михайлюк

Вікторія Михайлюк

Сьогодні, 15 листопада, близько 10 ранку зі зброєю в руках до міської ради завітали представники НАБУ. Вони зробили виїмку рішень сесій міської ради, які стосувалися земельних питань. Про це повідомляє ТК "Сатурн".

Чотири представники Національного Антикорупційного Бюро України в супроводі охорони робили виїмку рішень сесій міської ради на 2001, 2003 та 2007 роки. 

" Детективи НАБУ вели себе толерантно, виважено, у рамках чинного законодавства. Міська рада з ними співпрацює. Для мене лише не зрозуміло,  чому для того, щоб прийти потрібна була охорона з автоматами. Але в ході розмови з'ясували, що що не скрізь так толерантно  зустрічають НАБУ, як у нашій міській раді. Інколи виникають супротив та силові протистояння", - коментує міський голова Олександр Цебрій.

Очільник міста впевнений, що перевірка НАБУ не є політичним замовленням, яке направлене проти нього. Стверджує, що НАБУ працює у рамках чинного законодавства, та обіцяє повідомляти містян про подальший хід подій. 

Близько 20 працівників Уманського тубдиспансера, хворі та їх родичі перекрили центральну вулицю міста. Із плакатами в руках  вони вимагають не ліквідовувати їхню установу.

Новий керівник, нові сподівання. В Умані зняли з посади керівника Уманського штабу "Правий Сектор" Андрій Столяра та призначили нового. Ним став доброволець  спецбатальйону «Донбас» Олександр Дем’янков.

П'ятниця, 04 листопада 2016 08:41

Сьогодні Умань залишилася без води

Сьогодні, 4 листопада, Умань буде без води. В ніч з 03 на 04 листопада на магістральному водогоні Біла-Церква-Умань стався порив трубопроводу.

Вже близько тижня із кранів уманчан тече бура вода. Містяни скаржаться на неприємний запах води та хвилюються за своє здоров'я .  Проте  в "Уманьводоканалі" запевняють, що вода безпечна для вживання. 

Активне обговорення "водяної проблеми" ведуть користувачі однієї із соціальних мереж. 

i151cimgpsh orig

"На Котовского уже дней десять такая вода и судя по возмущению моих друзей то таже ситуация и в районе третьей школы, и в районе эллектрона, и на мещанке" - пише користувачка Ksusha K

"ДОСЫ вода желтая и несет болотом ужас !? ? ?"- додає ЛЮБОВЬ))) А))))

 

В "Уманьводоканалі" пояснюють, що така проблема виникла через те, що  водогін працює із низьким навантаженням. Як наслідок,  збільшується термін перебування води в трубопроводі до 9-10 днів, а це впливає на якість води, особливо в період літньої спеки.

"Нині спостерігається підвищення органолептичних показників (колірність та каламутність) у воді, про що повідомляли раніше. Збільшення цих показників викликане підвищеним вмістом у воді мілкодисперсних часток, спричинене значним зростанням температури води у водоводі до 24 градусів. КП «Уманьводоканал» продовжує проведення всіх необхідних заходів щодо нормалізації показників води. Декілька разів на день на водогоні проводиться лабораторією контролю питної води КП «Уманьводоканал» відбір води та її лабораторне обстеження. В місцях виявлення значного перевищення норм води здійснюється її скид" - пишуть на сторінці "Уманьводоканал" у Facebook. 

"Не дивлячись на підвищення органолептичних показників вода не несе небезпеку для життя та здоров'я людини. Воду просто потрібно відстоювати, фільтрувати і лише після цього  вживати у їжу, " - додає головний інженер Олег Ткаченко.

Комунальне підприємство обіцяє, що найближчими днями проблему погіршення якості води буде ліквідовано.

 

Відкриття відремонтованої вулиці Шевченка та парку «Вікторія», парад «Вишиванок» та святковий концерт. У Берестівці мешканці Уманщини відсвяткували 25-річницю Незалежності України.

До 25-річниці Незалежності України на Уманщині презентували дві книги: ««Уманщина у плині літ(І частина)» та «Герої серед нас». Остання присвячена героям АТО району, які зараз  захищають країну та які віддали за неї своє життя.  До друку книги готували близько 9 місяців. Над їхнім створенням працювали  вчителі, бібліотекарі, краєзнавці, сільські голови та громадські діячі.

За словами голови районної ради Оксани Супрунець, ідея написання книг виникла у грудні 2015 року. Тоді відбулася зустріч очільників Уманщини із бійцями АТО та волонтерами. Ідею підхопили Тетяна Чорномаз, Богдан Чорномаз, та Надія Тульчинська . А далі почалася клопітка робота.

DqCVPp 9VDEКнига «Герої серед нас» розповідає про бійців АТО , мешканців Уманського району, які зараз захищають нашу країну від нападників, та про тих хлопців, які  віддали за неї своє життя. Перші її примірними під час презентації вручили рідним загиблих героїв.  

« Я хочу подякувати рідним героїв. Адже за те, що ми  сьогодні живемо, працюємо, народжуємо дітей їхні чоловіки, сини, брати поклали своє життя, - говорить депутат районної ради Володимир Мальченко. - Хотів би підняти питання і стосовно  нашого невеличкого села Шарин, де досі триває конфлікт щодо перейменування вулиці та надання їй імені Володимира Рижака. Це питання має бути вирішено. Ми повинні всі  разом із громадськістю, депутатами прикласти максимум зусиль та  спокійно провести таку роботу, щоб люди гордилися цією дитиною.

До роботою над книгами  також долучилися вчителі, директора шкіл, методисти та небайдужі мешканці району.  У книзі «Уманщина у плині літ (І частина)» історія району вперше написана без білих плям.

 - Нарешті ми маємо право сказати правду про нашу історію і зафіксувати народну пам’ять. Для  Уманського району «Уманщина у плині літ» - це перша книга, яку писав сам народ – вчителі історії, краєзнавці, бібліотекарі, - ділиться з нами одна із авторів  книг Тетяна Чорномаз. - Ці дві книги це продовження на шляху до порозуміння між різними верствами українського суспільства. Бо всі вороги, які окуповували Україну ссали кров з нашої землі, намагалися нас розділити, щоб ми між собою гризлися і цькували один одного, аби ми не могли створити власної держави. Але наша країна навпаки згуртувалася.  І сьогодні за допомогою волонтерів народ створив українську армію і продовжує її творити.

RbpI7xGPIhE

 - Написати історію району і кожного села окремо - це дуже складна праця. Я пам’ятаю із яким захопленням та ентузіазмом всі бралися за цю важку роботу. І я просто щаслива, що мені довелося працювати з усіма народними творцями книги. Ми вперше писали історію без білих плям та побоювання, - розповідає співавторка «Уманщина у плині літ (І частина)» Надія Тульчинська.

7gHpKKkHPlI- Якщо врахувати, що наша країна зараз у війні, в інформаційній війні, яка охопила всю країну, то якраз книги,  які висвітлюють історичні події нашого минулого дуже потрібні. Під час створення  «Уманщина у плині літ (І частина)» я використав опис подій, які зберігалися  у спеціальних архівах. Використовував лише цитати, аби люди знали своїх предків. Ця книжка вперше висвітлює історію тих людей, які боролися за Україну, за нашу державність, - додає Богдан Чорномаз.

Фінансову сторону створення книг на себе взяли товариство «Аграрії Уманщини», керівники сільськогосподарських підприємств та депутати районної ради.

Проте на цьому робота не завершується. Далі історики та краєзнавці візьмуться за вихід у світ другої частини книг.  

Мешканці мікрорайону "Залізничний вокзал" знову залишилися без водопостачання.Все через прорив трубопроводу, який стався в районі вулиці Заводська. Відновити водопостачання обіцяють після 20.00.

26 липня 2016 р. з 11:00 до 18:00 буде відсутнє водопостачання або знижено тиск водопровідних мереж в мікрорайоні Міщанка, а також по вулицях: Успенська (Ленінської Іскри), Стара прорізна (Мануїльського), Тютюнника, Набережна, частково Незалежності (Жовтневої революції).

Вже більше 4 років секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк займається йогою. За цей час вона відкрила для себе секрети здорового харчування, гарної фізичної форми та емоційного стану. Її майстерністю йоги захоплюються, а про здоровий спосіб життя у кулуарах міської ради ходять легенди...

Сторінка 1 із 6
http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/