Уманські боксери отримали шанс виступити на чемпіонаті Європи

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вісім уманських боксерів привезли цілий арсенал нагород з чемпіонату України з боксу серед юнаків 2002-2003р.н. А два з них — Максим Дзюбейло  та Валентин Івасюк  —  отримали шанс  виступити в липні цього року в Хорватії на чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє сайт Уманської міської ради.

Так, згідно повідомлення з 18 по 25 квітня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003р.н. Черкащину представляли 14 боксерів з Черкас, Монастирища, Жашкова та 8 спортсменів з міста Умані, а саме: Олексій Возний - 40кг, Роман Іванчук — 41.5кг, Ростислав Шиманський — 43кг, Валентин Івасюк — 44.5кг, Максим Дзюбейло — 52кг, Євгеній Євсеєв — 59кг, Артур Маргарян — 62кг та Олексій Башинський — 65кг.

В особистому заліку переможцем змагань став Максим  Дзюбейло, вигравши в 4 бої у боксерів з Донеччини, Хмельниччини, Черкас та Харкова.

Друге місце посів Валентин Івасюк, який також провів 4 бої, але, у фінальному бою розділеним рішенням суддів програв боксеру з Києва, перед цим перемігши у боксерів з Полтави, Миколаївщини та Херсону.

Треті місця у Ростислава Шиманського, який виграв два бої у Чернівецького та Житомирського боксерів, але у півфіналі поступився в рівному бою майбутньому переможцю цих змагань з Одеси. Також треті місця у Артура  Маргаряна та Олексія Возного. Олексій Башинський та Євген Євсеєв посіли 5-ті місця. Максим Дзюбейло  та Валентин  Івасюк після цих змагань мають реальні шанси виступити в липні цього року в Хорватії на чемпіонаті Європи.

Готували команду до участі в даних змаганнях тренери Петриченко В. Б. та Кабанов В. М.

Завдяки вдалому виступу уманчан у підсумку змагань Черкаська область посіла почесне 5 місце серед 24 команд.  Загалом же у чемпіонаті взяли участь 287 боксерів з різних областей України. Спортсмени змагались у 20-ти вагових категоріях.