Уманські веслувальники привезли нагороди з кубка України

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Цілий арсенал золотих та срібних нагород привезли уманські веслувальники з Дніпропетровська, де проходив кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Про це повідомляє сайт Уманської міської ради.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1, представники Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України, а саме: Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк,  Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький – студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,  Богдан Жовтюк – студент агротехнічного коледжу, Олександр Будков, Михайло Біленький, Анастасія Івасюк.

Юлія Юрійчук  здобула золоту  нагороду та малий кубок олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської у заїзді байдарок-одиночок  на дистанції 500 м. Також Юлія стала срібним призером на дистанції 200 метрів у заїзді байдарок-одиночок та на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-двійок. Золоті нагороди отримали юніори Владислав Мегесь, Ярослав Фриюк, Богдан  Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-четвірок.  Золоту медаль кубку України отримав Владислав Мегесь на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-одиночок. Золоту нагороду отримала Наталія Мельник на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-двійок. Бронзу здобув Олександр  Гарань на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок -одиночок. Срібло на дистанції 1000 м у заїзді байдарок-двійок та бронзу на дистанції 500 м у заїзді байдарок-четвірок здобула Анастасія Івасюк.

У змаганнях взяли участь 400 спортсменів, з них 224 дорослих та 176 юніорів. 24 команди представляли 22 області України. Змагання були досить представницькими: 2 заслужені майстри спорту, 32 майстрів спорту України  міжнародного класу, 132 майстрів спорту України, 159 КМС. Команда Черкаської області посіла восьме загальнокомандне місце серед 24 команд України.