Середа, 11 травня 2016 13:15

Вперше в історії Христинівщини очільником РДА стала жінка

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Людмила Денисюк стала 13 головою Христинівської райдержадміністрації і першою жінкою на даній посаді. На новій посаді вона планує спочатку провести інвентаризацію земель району, створити територіальні громади та зберегти вчителям 10% надбавку до зарплати за престижність професії.

40-річна Людмила Денисюк родом із села Верхнячка, Христинівського району. Більше 22 років займалася педагогічною діяльністю. А в 2015 році стала депутатом від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» та заступником голови районної ради.

- Нині  я відчуваю потужну підтримку депутатського корпусу, підприємців району, громадських організацій.  У нас є чимало планів, і я впевнення, що разом нам вдасться їх реалізувати, -  говорить Людмила Денисюк. - Робота минулого керівництва райдержадміністрації була дещо не налагоджена. На звернення мешканців Христинівщини майже ніхто не реагував. Тепер же ми будемо виконувати обв’язки, які має виконувати райдержадміністрація. Адже я, як колишній заступник голови райради, знаю про проблеми, які хвилюють мешканців Христинівщини, і бачу шляхи їх вирішення.

Планів для роботи новоспечений чиновник має чимало. Проте перш за все планує зробити наступне:

• провести реформи, які проходять в країні, якомога якісніше, ефективніше та «безболісно» для христинівчан;

•  реалізувати децентралізацію та створити 4 територіальних громади (із центрами Христинівка, Велика Севастьянівка, Верхнячка та Кузьмина Гребля);

•  провести інвентаризацію землі, оскільки не всі учасники АТО отримали земельні ділянки, а вільних земель уже немає

• зберегти 10% надбавки до заробітної плати вчителям за престижність професії.

Перша жінка-керівник Христинівської райдержадміністрації  зізнається, що кошти на реалізацію її планів є лише частково.

- Кошти на реалізацію всіх справ будуть. Ми їх знайдемо, - додає Людмила Денисюк.

Нагадаємо, що колишній очільник Христинівської райдержадміністрації Олександр Ковбасюк написав заяву про звільнення за власним бажанням, після того як депутатський корпус висловив йому недовіру.

ДОВІДКА: Людмила Миколаївна Денисюк народилась 28 грудня 1975 року в с. Веселівка Христинівського району Черкаської області

В 1991 році закінчила Веселівську неповну середню школу та вступила до Уманського педагогічного училища ім.. Т.Шевченка та отримала кваліфікацію «вихователь дошкільного закладу».

В 1999 році стала студенткою Уманського державного педагогічного університету ім.. П.Тичини . В 2004 році отримала диплом та здобула кваліфікацію: вчитель фізики, креслення, астрономії, ОБЖ.

Із 1993 по 2015 займалася педагогічною діяльністю у селі Верхнячка. Пройшла кар’єрний ріст від педагога-організатора до директора школи.

У 2015 році обрана заступником голови Христинівської районної ради ( з 32 присутніх депутатів, 27 підтримало)

Прочитано 779 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/