Субота, 14 травня 2016 08:39

З 16 травня за стихійну торгівлю штрафуватимуть

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
З 16 травня за стихійну торгівлю штрафуватимуть фото: ВЧ Умань

В Умані боротимуться зі стихійною торгівлею. Так, мобільні групи здійснюватимуть рейди місцями стихійної торгівлі.

"Для подолання проблеми стихійної торгівлі в місті активізовано діяльність робочої групи, до якої входять представники Уманського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області, Уманської ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби України у Черкаській області, Держпродспоживслужби в м. Умань, Інспекції з благоустрою, депутати Уманської міської ради, працівники відділу економічного розвитку та відділу житлово-комунального господарства міської ради, представники громадських організацій Умані. 12 травня заступник міського голови Вікторія Бабич провела розширене засідання робочої групи з питань ліквідації стихійної торгівлі, до участі в якому були запрошені власники та директори уманських ринків.", - повідомляє прес-служба Уманської міської ради.

Членами робочої групи запропоновано 13-15 травня провести рейди містом з метою інформативно-роз’яснювальної роботи з тими, хто торгує у непризначених для цього місцях. А вже з 16 травня до злісних правопорушників буде вжито більш жорсткі засоби впливу згідно з чинним законодавством, а саме буде застосовано адміністративну відповідальність у вигляді штрафів від 340 до 1360 гривень та конфіскації предметів торгівлі.

На сьогодні в місті функціонує 7 ринків:

  1. Уманський ринок Черкаської облспоживспілки (центральний ринок), вул. Небесної сотні (Радянська),45;
  2.  Ринок «Вечірній» ГТзДВ «Мрія», площа Івангородська (пл. Ленінського комсомолу);
  3. Міні-ринок ФОП Ревук О.В., вул. Європейська (Леніна), 60в;
  4. Міні-ринок ФОП Мельник О.І., вул. Європейська (Леніна),60г;
  5. Міні-ринок ФОП Зікеева А.М. «Центральний базарок», вул. Велика фонтанна (П.Комуни),14/1;
  6. Міні-ринок ФОП Лобунця М.В., вул. Небесної сотні (Радянська),47а, вул. Базарна (Колгоспна),10б;
  7. Автомобільний ринок, вул. Визволителів, 33.

Як запевнили директори ринків, на сьогодні кількість вільних торгових місць достатня, аби прийняти усіх бажаючих реалізувати свою продукцію. І плата за торгове місце - невелика. Наприклад, вартість 1 пог. м на центральному ринку становить 5 грн.

До речі, директори ринків згодні безкоштовно забезпечити торговими місцями найбільш незахищені верстви населення, аби торгівля здійснювалась у відповідних місцях і з дотриманням усіх ветеринарно-санітарних правил.

 

Прочитано 669 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/