Понеділок, 16 травня 2016 13:41

Уманський "Горіховий скандал" дійшов до Гройсмана

Автор Анонім
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив заступнику ДФС та керівнику податкової міліції Сергію Білану відкликати всіх "податкових білок" із областей.

Про це він заявив під час виступу на "Годині уряду" у Верховній Раді. Повідомляє Прес-центр

– Даю доручення керівнику податкової міліції Білану – відкликати всіх своїх податкових "білочок" на базу дислокації", – сказав Гройсман.

За словами Володимира Гройсмана, це схема на якій паразитують і заробляють сотні мільйонів доларів.

Крім того, він закликав усіх, хто зловживає з експортом горіхів, припинити свою діяльність.

Також, Гройсман нагадав, що 11 травня на засіданні Уряду він доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та іншим профільним відомствам надати для розгляду на наступному засіданні уряду постанову, в якому буде запропоновано комплекс заходів щодо усунення на українських митницях зловживань з експортом горіхів.

Як повідомлялося, ДФС передала до Мінфіну проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу (щодо оподаткування деяких операцій з продуктами рослинного походження)". ДФС пропонує зміни до Податкового кодексу щодо ліквідації "схем з горіхами". Найчастіше такі схеми застосовуються за операціями з продуктами рослинного походження – горіхи, гриби і ягоди.

Про це повідомляє "Вечірня Умань" із посиланням на "Українську правду".

Прочитано 315 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/