Понеділок, 16 травня 2016 15:18

(Фото) Вихованці уманської студії танцю «Батерфляй» взяли першість на KID'S WILL Dance Fest

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Золоту та срібну нагороди привези з дитячого конкурсу хореографії " KID'S WILL Dance Fest", який відбувався у столиці 14 травня, уманські танцівники.

Підготовкою маленьких уманчан до конкурсу займалися хореографи студії «Батерфляй»: Ірина Гут, Мар’яна Ярова та Тетяна Степанова.

«Про сам конкурс довідались з Інтернеті і одразу вирішили взяти в ньому участь. У конкурсі брали участь колективи з різних міст України, у тому числі і з самої столиці. Наші вихованці виступили достойно. Ми повезли 7 танців. два з них "Лада Сідан" та "Веселі сонечка" від найменших учасників, яким лише по 3 рочки. 2 групових танці "Candy Man" та "Маленькі Зірочки". І три дуети: "Дух Ірландії", "Дружба Окриляє" та "Сон Попелюшки". Ми вперше повезли на конкурс саме дітей. І вперше виставили дуети з індивідуальним підходом, де можна було показати сильні сторони кожної дитини особисто», - розповідає хореограф Мар’яна Ярова.

За результатами конкурсу, вихованці хореографа Ірини Гут, з постановкою «Веселi Сонечка» в номiнації дитяча хореографiя отримали першість, а постановка «Лада сiдан» в номiнації хiп-хоп отримала 2 мiсце.

 

Прочитано 1037 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/