Вівторок, 17 травня 2016 08:15

Від студента до директора: молоді керівники поділилися секретами - відео

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Від студента до директора: молоді керівники поділилися секретами - відео http://mgyie.ru

Двері у майбутнє. Як стати успішними, збудувати кар’єру та узяти долю у власні руки та інші секрети, презентували уманській молоді менеджери компанії Дикун. Ще кілька років назад, вони теж були студентами. А сьогодні перед ними відкритий світ, контракти та цікаве, насичене враженнями, життя, пише "Вечірня Умань".

 

Перший «день відкритих дверей» від компанії Дикун зібрав більше сотні бажаючих побачити, як уманська молодь стає успішною. Відвідуючи новий офіс, який працює на території колишнього молокозаводу, студенти і школярі прослухали майстер-класи менеджерів та керівників проектів. Молоді люди з радістю поділилися своїми секретами та успіхами. Роман Добринський, директор групи компаній Дикун, розповів про свій правильний вибір під час пошуку роботи в Умані. Тоді він для старту кар’єри вибрали компанію Дикун. Та не прогадав… Уманчанин Євген Пилипенко, який сьогодні є визнаним в Україні експертом з аграрних технологій та працює заступником головного редактора інформаційного агенства Агравері.ком, поділився своїми рецептами успіху – наполеглива праця над собою, надійна команда та креативні ідеї.

 

Прочитано 229 разів

Медіа

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/