Субота, 21 травня 2016 09:42

Пневмонія забрала життя в уманського учасника АТО

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про його хворобу у військовій частині не знав ніхто. В зоні АТО уманчанина Віктора Меринкова вбила не ворожа куля а пневмонія. Загострення хвороби героя застало зненацька, коли він ніс службу. Замість швидкого втановлення діагнозу і порятунку життя, чоловіка перевозили з одної лікарні до іншої. 14 травня Віктор помер. Без батька і годувальника залишилось троє дітей. Ховали героя 17 травня в день його народження.

Про це пише Вечірня Умань

«Він був безвідмовним, але дуже мовчазним. Про те, що Віктор хворіє, не знав ніхто. Він прослужив більше року під Володарськом в 311 інженерно-технічному батальйоні. Ніхто б не міг подумати, що життя такої людини забере пневмонія,» - розповідає голова батальйону Сергій Геністрах.

В той час коли життя героя висіло на волосині його просто перевозили з одної лікарні в іншу. Коли Віктора доправили до дніпропетровської 16 лікарні було вже пізно….

Як повідомила очільник волонтерського штабу «До перемоги» Ольга Ситник: «Віктора перевезли вертольотом із Запоріжжя до Дніпропетровського військового госпіталю. Не провівши жодного огляду чоловіка направили до 16 лікарні. Голого, замотаного в простиню, ніяких документів, виписок, епікрізів, при ньому не було, лише на клаптику паперу написано Віктор Меринков.

В лікарні бійця підключили до штучного апарату дихання, але його стан і далі залишався надзвичайно важким. На ранок, 14 травня Віктор помер.»

Ховали героя в рідному селі Бабанка, що на Уманщині – 17 травня якраз у день його народження. Без батька залишилось троє дітей, а весь тягар їх виховання ліг на плечі його дружини Алли: «Нам важко змиритися з цією втратою, але я розумію, що руки опускати не можна, адже на ноги потрібно поставити наших дітей.»

Для тих хто бажає допомогти родині номер картки: 2625 900 781 8001 Укрситбанк Меринкова Алла Віталіївна.

Прочитано 333 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/