Четвер, 14 липня 2016 08:34

Через відкрите кримінальне провадження суддю з Умані відсторонили з посади

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі клопотання Генерального прокурора України прийняла рішення про відсторонення судді  Людмили Горячківської від займаної посади.

Про це йдеться у повідомленні, розміщенному на сайті vkksu.gov.ua

Так, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності Комісія відсторонила Горячківську Людмилу Володимирівну від посади судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області строком на два місяці.

Довідково:

Суддя Горячківська Л.В.

Суддя Горячківська Л.В. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб для себе та третьої особи за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

Прочитано 342 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/