Середа, 20 квітня 2016 16:47

Уманські митці відправилися «окультурювати» Донбас

Автор Анонім
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Аби наблизити мир на Донбасі та донести до тамтешніх жителів правду про війну,культуру, про багато речей, якими дихає Україна, волонтери організували агітаційний потяг. У турі беруть митці із усієї країни, у тому числі казкар Сашко Лірник та музиканти з Умані – Олег Універсал і гурт «Bagiroff Band». Поїздка триватиме 9 днів.

Про це повідомляють fakty.ictv.ua

 

За два роки війни на сході України волонтери подолали не одну сотню тисяч кілометрів, доставляючи гуманітарну допомогу мирним жителям та обладнання військовим. Але кажуть, що  вкрай не вистачало психологічної та інформаційної підтримки. Тож вирішили організувати агітаційний поїзд, який поїде в сіру зону Донецького та Луганського регіонів боротися з кремлівською пропагандою.

 - Будуть музичні концерти, виступи артистів розмовного жанру, просто спілкування та навчання різне. Власне мета -  показати сучасний зріз культури України, - розповідає телеведучий і казкар, уманчанин, Сашко Лірник.

Укрзалізниця виділила 9 вагонів, серед яких два вагони-кінотеатри, які приїхали з Харкова. В агітаційному турі беруть участь майже 150 волонтерів, митців, артистів, освітян, журналістів, документалістів. Серед них музиканти з Умані – Олег Універсал та гурт «Bagiroff Band». Жителям східних регіонів везуть також подарунки від школярів мирних областей.

- Ряд українських друкарень надали свій український контент. Держкіно теж приєдналося - надало український контент, починаючи від мультиків - закінчуючи художніми фільмами, які ще навіть не транслювалися і яких ще нема у вільному доступі, - зазначає кошовий отаман Труханівської Січі, співорганізатор Микола Бондар.

Подорож триватиме дев'ять днів. Інколи учасники агітпоїзда розбиватимуться на групи, щоб охопити якомога більшу кількість містечок. Організатори кажуть, це перший, але не останній потяг. Тож продовжуватимуть доносити в усі куточки України її культуру, таким чином об'єднуючи її.

Нагадаємо, через війну на Сході України вітчизняні виконавці майже не проводять концерти. А заходи, що відбуваються, переважно благодійні. Тому українські музиканти масово гастролюють закордон, аби заробити гроші.

 

Прочитано 267 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/
 
CenterNews logo
Email logocenter-news@ukr.net
Phone logo093 343 58 85
Phone logo063 499 16 08
Phone logo050 134 17 22
Phone logo096 125 55 28
 

Копіювання будь-яких матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням джерела інформації та з гіперпосиланням на «Center News»,згідно із положеннями Закону України “Про авторське право та суміжні права”. 

© 2016 Center News

 

http://www.zoofirma.ru/